Ranking TOP 3 stylowych okularów przeciwsłonecznych

Nieubłaganie zbliża się lato. Jak wiadomo w tę najcieplejszą porę roku modne okulary przeciwsłoneczne to must have każdej damskiej garderoby i nie tylko! W tym sezonie kilka par będzie niezwykle popularnych i pożądanych. Ich deseń, kolorystyka i oprawki zrobią furorę i staną się nieodłącznym elementem nie jednej stylizacji i outfitu. Jakie okulary przeciwsłoneczne znalazły się w tym rankingu? Bezdyskusyjnie każdy się dowie, jeśli przeczyta ten artykuł!

3. Okulary przeciwsłoneczne Sun Queen

Wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego dobrej jakości. Dostępne są w najróżniejszych gamach kolorystycznych. Charakteryzują się okrągłymi oprawkami, które świetnie podkreślą piękny uśmiech noszącej je właścicielki.  Te stylowe okulary słoneczne idealnie dopełnią letni, wakacyjny look. Ten oryginalny wzór świetnie pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyzną, dzięki czemu są tak chętnie użytkowane. Bezwątpienia jest to produkt, do którego będzie się wracać w następnych latach.

2. Never Ending – futurystyczne okulary przeciwsłoneczne

Wraz z rozwojem technologii, również moda i odzież podorzą w coraz bardziej innowacyjnym kierunku. Wbrew pozorom nowoczesny styl fashion powraca do wyobrażeń o przyszłości z lat osiemdziesiątych. Takie są właśnie te okulary! Wykonane są one z wysokiej klasy plastiku, a ponadto przypominają dodatek wyciągnięty prosto z filmu ‘’Powrót do przyszłości’’. Niezwykle wpisują się w futurystyczny trend, który inspiruje coraz więcej twórców w najróżniejszych dziedzinach.

1. Oprawki Candys L. Green

To jest niebanalny hit tego lata. Już w zeszłym roku były one niesamowicie popularne, jednak w tym roku nie może ich zabraknąć podczas imprezowego szału nocy letniej. Przypominające kocie oko, modne okulary przeciwsłoneczne deezee cieszyły się popularnością kilka dekad temu również przez wiele lat. Artykuły vintage obecnie są łączone z ubraniami, które po raz pierwszy były tak kochane podczas lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Nie może ich zabraknąć w torebce prawdziwej fashionistki.

Comments are closed.