Co to jest top no wipe?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że top no wipe jest w najprostszym możliwym ujęciu lakierem nawierzchniowym, który służy do finalizacji danej stylizacji. Godny uwagi jest również fakt, że top do hybrydy z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej.

Czym dokładnie jest top no wipe?

Top jest to topowa, najwyższa warstwa hybrydowego manicure. Oczywiście w przypadku, gdy nie zostanie uwzględniony zabieg pielęgnacyjny dłoni z wykorzystaniem np., oliwki. Panie muszą zdawać sobie sprawę, że to właśnie omawiany top będzie dawał paznokciom niezwykłego połysku czy satynowego wykończenia.

Należy również zaznaczyć, że top do hybrydy w połączeniu z pozostałymi produktami jest w stanie zagwarantować danej stylizacji maksymalną możliwą trwałość.

Co jeszcze warto wiedzieć o top no wipe?

Koniecznie trzeba mieć świadomość, że omawiany top no wipe nie posiada warstwy dyspersyjnej, czyli lepiej warstwy występującej np. na lakierze po utwardzeniu w lampie. Godny uwagi jest również fakt, że bardzo wysokiej jakości produkt nie będzie wymagał przemywania specjalnym cleanerem. Jest to przyczyna, dlaczego nazwa brzmi „no wipe”, czyli bez wycierania.

Rekomendowany jest przede wszystkim kobietom, które chciałyby dodać do swojej stylizacji blasku. Kobieta na zwykłym topie niestety nie będzie w stanie uzyskać tak satysfakcjonujących efektów. Ponadto top on wipe błyszczy znacznie bardziej od zwykłych topów. Więcej informacji znajdź na stronie.

Comments are closed.