Zegarki Michael Kors – klasyczne zegarki

Zegarki Michael Kors są niezwykle popularne, kupić je można u wielu zegarmistrzów lub online. Każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji chociaż jeden klasyczny zegarek. To praktyczna biżuteria, bo oprócz pięknego, przyciągającego uwagę wyglądu pokazuje też czas. Zegarki Michael Kors to klasyka, która odmieni każdy strój. Możemy też dobrać go do biżuterii i stworzyć spójną całość. Na jaki klasyczny zegarek się zdecydować?

Złota lub pozłacana biżuteria obecna jest w życiu (prawie) każdej kobiety. To klasyka, dobra na każdą okazję. Złoty zegarek damski Michael Kors przyciągnie uwagę i będzie się świetnie komponował z większością kolorów, np. z bielą, z czernią, ze wszystkimi odcieniami niebieskiego i granatu, z czerwienią. To dobry pomysł do eleganckich stylizacji czy do pracy. Dobierając zegarek do biżuterii stworzymy przemyślaną, spójną całość, która nie umknie uwadze innych.

Zegarek Michael Kors damski srebrny

Srebro jest niezwykle uniwersalne i pasuje do absolutnie wszystkiego. Nie rzuca się w oczy tak, jak złoto, więc pasować będzie do osób, które wolą delikatniejsze ozdoby. Możemy wybrać też wersję zegarka damskiego Michael Kors na bardziej ozdobnej bransoletce – z daleka będzie wyglądać jak biżuteria, a nie praktyczny zegarek. Dobrze wyglądać będzie również w weekend, do dżinsów, trampek i koszulki. Z koszulą, ołówkową spódnicą, marynarką i szpilkami wyglądać będzie równie dobrze!

Comments are closed.