Srebrne bransoletki – kiedy warto je założyć?

Srebrna biżuteria jest wciąż bardzo popularna. Kobiety dzielą się na takie, które kochają złoto i na takie, które wolą srebrne dodatki. Wśród biżuterii srebrnej prawdziwym hitem ostatnich sezonów są bransoletki srebrne damskie.

Do jakich ubrań pasują bransoletki ze srebra?

Bransoletki srebrne damskie to taki rodzaj biżuterii, który można w ciemno założyć do niemal każdej stylizacji. Świetnie sprawdzą się przy tkaninach zarówno gładkich, jak i wzorzystych. Są doskonałym uzupełnieniem każdej kolorystyki. Delikatne bransoletki ze srebra uzupełnią tradycyjną małą czarną jak i kolorowe, nieco bardziej ekstrawaganckie bluzki.

Bransoletka, kolczyki, wisiorki – czy coś jeszcze?

bransoletki srebrne

Niekiedy mamy tendencję do przesady. Gdy zbliżają się dni świąteczne, to kupujemy tyle żywności, jakby w najbliższym czasie miała wybuchnąć wojna. Przesada w żadnej dziedzinie życia nie jest dobra, ta zasada tyczy się także biżuterii. Lepiej jest założyć mniej ozdób (mogą być wówczas bardziej wyraziste) niż przesadzić z doborem biżuterii.

Wiosna i lato – najlepsze pory na srebrne bransoletki

Ciepłe miesiące sprzyjają ekspozycji kobiecej biżuterii. Im słońce mocniej świeci, tym panie chętniej sięgają po bransoletki damskie srebrne, które cechują się nie tylko ładnym wyglądem, ale też lekkością. Delikatne bransoletki srebrne to doskonały wybór na ciepłe dni, zwłaszcza do zwiewnych sukienek. Warto także pomyśleć o delikatnym lakierze na paznokciach, który będzie stanowił eleganckie dopełnienie całej wiosennej stylizacji.

Comments are closed.