Ślubne konfetti

Przygotowania do ślubu zaczynają się już kilka miesięcy przed wydarzeniem. Wszystko powinno być zawsze dopięte na ostatni guzik, nawet takie mało istotne elementy, jak wybór odpowiedniego konfetti na ślub. Czym kierować się podczas zakupu?

Konfetti na ślubie

Czy kiedykolwiek ktoś zastanawiał się nad tym, w jakim celu na uroczystości ślubnej sypie się ryż czy grosiki i to w dodatku na Parę Młodą? Nie jest to chyba zbyt przyjemne doświadczenie, jednak ma to swój ukryty cel. Sypanie ryżem ma przede wszystkim przynieść małżeństwu szczęście i dostatek. Jednak jest to coraz rzadziej spotykany zwyczaj. Obecnie częściej wykorzystuje się tak zwane konfetti. Co to takiego i jak zakupić dobry produkt?

Jak wybrać konfetti ślubne?

Wybór odpowiedniego konfetti wydaje się wręcz śmiesznie prosty, jednak wbrew pozorom wcale tak nie jest. Czym jest konfetti? Otóż stało się to alternatywą dla wspomnianego wcześniej ryżu i pieniążków. Te małe, najczęściej papierowe elementy wybuchają ze specjalnie przygotowanych tub lub najzwyczajniej w świecie wysypuje się je z paczek. Jak wybrać konfetti ślubne? Otóż w tym przypadku dobrze jest kierować się głównie kolorystyką i wystrojem, jaki przeważa podczas uroczystości. Najlepszym wyborem będzie zakup wspomnianej wcześniej tuby, która wybucha w charakterystyczny sposób, tym samym zaskakując zgromadzonych gości i Parę Młodą. W wielu sklepach można zakupić różne rozmiary tub z konfetti. Obecnie najpopularniejsze konfetti to płatki róż. Jest to naprawdę świetny pomysł na ślub. Sklepy internetowe posiadają w swoich ofertach także konfetti z płatkami innych kwiatów, jednak są to raczej zamówienia wykonywane pod indywidualne prośby. Zamiast płatków róż, można zdecydować się na małe serduszka czy błyszczące cekiny.

Konfetti to nieodłączny element wielu uroczystości, między innymi ślubu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni wzór i rozmiar konfetti. Ta dekoracja będzie miłym uzupełnieniem całego wydarzenia. Dobrze jest iść z duchem czasu i zrezygnować z tradycyjnego sypania ryżu.

Comments are closed.