Rozjaśnianie włosów w domu

Niestety wciąż wiele osób wychodzi z salonu fryzjerskiego z niezadowoloną miną. Na szczęście włosy każdej osobie odrastają, więc brzydkie cięcie nawet po miesiącu zmieni linię. Jednak problemem może być farbowanie włosów, zwłaszcza ich rozjaśnianie, ponieważ nawet po nieudanej koloryzacji przez pewien czas włosów nie można farbować, aby ich nie zniszczyć. Natomiast taki zabieg skłania do wykonania kolejnej koloryzacji w domu. Czy to się uda? Zdecydowanie tak.
Jak rozjaśnić włosy w domu?

Przede wszystkim warto kupić profesjonalny rozjaśniacz do włosów. Takie produkty dostępne są w hurtowniach kosmetycznych albo sklepach fryzjerskich. Warto zawsze kupić jedno opakowanie więcej niż powinno zostać zużyte na wszelki wypadek, gdyby produkty zabrakło. Drugi składnik mieszanki rozjaśniacza to woda utleniona. Może mieć różną moc od 3% do nawet 40%. Jednak warto kupić taką średniej mocy lub niższej, aby nie zniszczyć włosów. Rozjaśniacz do włosów do użytku w domu może nawet rozjaśnić włosy o 8 tonów.
Pielęgnacja włosów

profesjonalny rozświetlacz włosów

Popularne są środki nazwane plexami dodawane do rozjaśniacza, aby sprawić, że mostki siarczkowe we włosie się nie zniszczą podczas farbowania. Są one bardzo skuteczne i faktycznie farbowanie z ich użyciem sprawia, że włosy są w lepszej kondycji. I te środki można kupić w hurtowni fryzjerskiej.

Comments are closed.