Pierścionek zaręczynowy a różowe złoto

Oświadczyny to szczególny moment zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Dla pana wiąże się on jednak z pewną dozą niepewności i stresu. Same zaręczyny poprzedza wybór pierścionka. Czy można wziąć pod uwagę wyroby jubilerskie z różowego złota?

Połączenie klasyki i nowoczesności – różowe złoto

Jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy różowe złoto jest jednym z najlepszych materiałów. Świetnie komponuje się zarówno z diamentami, szmaragdami, jak i innymi kamieniami szlachetnymi. Wygląda stylowo i elegancko, a jednocześnie jest zgodne z najnowszymi trendami designerskimi w jubilerstwie.

Moda na różowe pierścionki

Każdego, kto przegląda pierścionki zaręczynowe różowe złoto może wręcz zauroczyć. Ten metal szlachetny wygląda bowiem o wiele oryginalniej w tej postaci niż w klasycznej formie. Biżuteria wykonana z żółtego, a nawet białego złota już się w dużym stopniu opatrzyła. Boom na złoto różowe, które uzyskuje swoją wyjątkową barwę dzięki domieszce miedzi, rozpoczął się dopiero niedawno.

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota – Delikatność i kobiecość

Róż w kulturze jest kolorem zarezerwowanym dla kobiet. Dlatego, kiedy zestawi się ze sobą pierścionek różowe złoto (tu kupisz) oraz atrakcyjny kamień szlachetny otrzymane połączenie doskonale współgra z kobiecą naturą. Zwiewną i tajemniczą.

pierścionek różowe złoto

Bardzo popularne obecnie są klejnoty posiadające zdobnicze motywy kwiatowe. To jeszcze bardziej podkreśla delikatność i potęguje manifestowanie kobiecości. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem, chętnie stosowanym przez jubilerów jest umieszczanie w oczku większego kamienia szlachetnego oraz dwóch mniejszych po bokach w symetrii prostej bądź odwróconej.

Comments are closed.