Kultowa czapka Adidas

Nakrycie głowy to bardzo ważna część ubioru zarówno w okresie letni jak i zimowym. Podczas słonecznych dni chroni przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych na organizm. W zimę natomiast chroni przez wychłodzeniem i zapobiega wielu chorobom. 

Czapki z daszkiem czy „bucket hat”? 

Na lato przeznaczone są czapki z daszkiem, które znane są od wielu lat i cieszą się niesłabnącą popularnością. W ostatnim czasie bardzo popularne stają się także tzw. „bucket hat”, czyli nic innego jak czapki rybaczki. Wybierają je głownie osoby, które nie są przekonane do noszenia czapek z daszkiem. Wiele nakryć głowy przez swoją długą obecność na rynku stało się kultowymi. Taką jest bez wątpienia czapka adidas, która jest bardzo popularna wśród osób w różnym wieku. Charakterystycznym elementem są trzy paski, które od lat kojarzą się z niemiecką firmą. Czapki tej firmy są chętnie zakładane również przez osoby znane np. z mediów społecznościowych co przyczynia się do wzrostu zainteresowania. 

Zimowe czapki od Adidasa. 

Duża popularność letniej czapki z daszkiem spowodowała, że także zimowa bawełniana czapka Adidas cieszy się dużym powodzeniem wśród wielu osób. Oczywiście firma oferuje wiele rodzajów czapek ale najbardzej znane są również te z trzema paskami. Zimowa czapka oprócz korzystnego wyglądu musi być także rozciągliwa, aby z łatwością dopasowywała się do głowy. Ważne jest także wykonanie z materiałów gwarantujących dobrą ochronę przed zimnem. Osoby uczulone na bawełnę lub wełnę mogą wybrać czapkę akrylową. Jest to materiały sztuczny, który jest przyjazny dla alergików i nie powoduje podrażnień skóry. Źródło: https://desportivo.pl/pl/c/Czapki/85

Comments are closed.