Kerastase dla każdego rodzaju włosów

Właściwy dobór kosmetyków do typu włosów to podstawa udanej pielęgnacji. Niestety, ciągle wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Tak samo jak lekarz musi postawić diagnozę przed rozpoczęciem leczenia, tak samo kompleksowa pielęgnacja powinna obejmować wcześniejszą diagnozę problemu a przynajmniej określenie typu włosów.

Kerastase dla włosów suchych

Na skutek rozmaitych zabiegów fryzjerskich, szczególnie farbowania i prostowania włosów, włosy są suche i zniszczone. Bardzo pomocna będzie tutaj kompleksowa pielęgnacja, która obejmuje zarówno pielęgnację włosów jak też pielęgnację skóry głowy. Włosy trzeba będzie odbudować. Na całe szczęście dzisiaj jest to możliwe przy pomocy kosmetyków nowoczesnej generacji. Kosmetyki kerastase zawierają wspaniałe substancje, które z pewnością okażą się pomocne dla włosów suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi a także częstym prostowaniem albo wręcz przeciwnie, używaniem lokówki. Włosy suche i zniszczone wymagają tego, aby były traktowane w szczególny sposób. Należy stosować zarówno szampon, jak i odżywkę z tej samej serii, okresowo wspomagając się także maseczką odżywczą.

Kerastase dla włosów z problemami

Włosy przetłuszczające się to bardzo często również problem łupieżu. Kerastase jak najbardziej ma odpowiedź dla tego kłopotu. Dzięki temu ulgę poczuję wiele osób, którym codziennie towarzyszy swędzenie oraz podrażnienie głowy na skutek łupieżu i przetłuszczania się skóry głowy. Włosy przetłuszczające się również potrzebują nawilżenia. To bardzo wymagający typ włosów. Łupież i przetłuszczanie się skóry głowy nie jest jedynym problemem jeśli chodzi o włosy. Bardzo często problemem jest też brak naturalnego blasku włosów, włosy nie mają praktycznie żadnej objętości i na pierwszy rzut oka widać, że wymagają odżywienia i odbudowy. Jak widać, Kerastase proponuje rozwiązania problemów różnego rodzaju jeśli chodzi o włosy i skórę głowy. Grunt to znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie posiłkując się opinią eksperta na temat swoich włosów.

Comments are closed.