Kamienie do własnoręcznie wykonanej biżuterii

Coraz większa ilość osób stawia na własnoręcznie wykonaną biżuterię. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ dzięki temu zyskuje się jedyne w swoim rodzaju, oryginalne przedmioty, których nie ma szans kupić żadna inna osoba. Do dyspozycji są różnego rodzaju koraliki do biżuterii, jakie są w stanie podnieść estetykę wykonywanych elementów biżuterii. Wśród dostępnych propozycji znaleźć można lepidolit.

Od fioletu do bladego różu

Za wyjątkowość lepidolitu odpowiedzialna jest kolorystyka. Niekiedy może być to róż, niekiedy fiolet lub blady róż. Inną cechą, która sprawia, że lepidolit jest wyjątkowy, jest jego pochodzenie. Znaleźć go można tylko w wybranych miejscach na świecie, m.in. w Australii, Brazylii, w Stanach Zjednoczonych i na Madagaskarze. Wiele osób spogląda na niego pożądliwym wzrokiem, ponieważ oznacza on spokój, oczyszczenie i możliwość przeobrażenia. Nic więc dziwnego, że takie elementy biżuterii chętnie goszczą w biżuterii, jaką panie chętnie wybierają dla siebie.

Ciekawa propozycja w biżuterii

Gdzie można wykorzystać lepidolit? Właściwie to można w skrócie odpowiedzieć, że wszędzie. Pięknie będzie prezentował się ze złotem, np. w kolczykach. Są specjalne bazy, jakie pozwolą na umieszczenie tam lepidolitu. Do tego można samodzielnie wykorzystać także naszyjnik z ozdobnym wisiorem, jeżeli tylko ktoś będzie miał do tego możliwość. Oprócz tego, można postawić na wykonanie bransoletki. Idealnym dopełnieniem dla całego zestawu stanie się pierścionek, który będzie zawierał drobny lepidolit. Taka biżuteria ze złotą oprawą stanie się prawdziwym przyjacielem wielu kobiet stawiających na piękno.

Comments are closed.