Ekskluzywne rękawiczki skórzane dla wymagających

Skóra od bardzo wielu lat wykorzystywana jest przy produkcji wysokiej jakości rękawiczek. Producenci chcąc przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów coraz częściej sięgają po bardzo nietypowe rodzaje skór. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które ekskluzywne rękawiczki skórzane są warte polecenia i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Skóra z jelenia

Renomowani producenci mogą pochwalić się eleganckimi rękawiczkami skórzanymi, które wykonane są w całości ze skóry jelenia. Surowiec ten może pochwalić się dużą miękkością i elastycznością, dzięki czemu zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Lico może pochwalić się również grubym i charakterystycznym uziarnieniem, dzięki któremu rękawiczki skórzane z tej strony https://napogloves.pl prezentują się bardzo okazale. Skóra z jelenia wyróżnia się nie tylko rewelacyjnymi walorami estetycznymi, ale również doskonałymi właściwościami termicznymi. Rękawiczki dobrze zatrzymują ciepło i co najważniejsze chronią skutecznie przed zimnym wiatrem. Rękawiczki wykonane ze skóry jelenia są jednak dość drogie i trudno dostępne.

Skóra renifera

Jeżeli chodzi o walory estetyczne, to godne polecenia są także rękawiczki wykonane ze skóry renifera. Jest to bardzo mocna i wytrzymała skóra, która może pochwalić się pięknym licem. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że skóra z renifera, może być bardzo cienka i co najważniejsze może być także miła w dotyku. Ze względu na ograniczoną podaż surowca rękawiczki wykonane ze skóry renifera są rzadkością, a jeżeli chodzi o ceny, to są one bardzo wysokie.

Comments are closed.