Czym cechuje się Lemon Haze? Jakie daje efekty?

Konopie Lemon Haze to odmiana opracowana przez holenderskich hodowców. Jest krzyżówką Lemon Skunk i Silve Haze, więc ma zarówno efekt sativa, jak i indica, ale z dominacją tego pierwszego.

Jaki haj dają konopie Lemon Haze?

lemon hazeKonopie Lemon Haze generalnie mają podnoszący na duchu haj, który sprawia, że czujesz się szczęśliwy i kreatywny. Pomaga również w stresie, bólu, nudnościach i bezsenności. Główny efekt pomaga w prowadzeniu konwersacji i pobudza kreatywność.

Konopie Lemon Haze to stosunkowo nowa odmiana, która ma bardzo wysoką zawartość THC. Ta odmiana konopi słynie z doskonałego smaku i zapachu. Jest to również produkt bogaty w CBG oraz CBN. Zawartość CBD jest niska, ale istnieje szczep z jego dużą zawartością mogący osiągać nawet do 15%.

Konopie Lemon Haze rosną o ponad 40% wolniej niż inne rośliny konopi i mają średni poziom THC wynoszący od 15 – 17%. Liście rośliny są średnio zielone z jasnożółtymi włoskami i osiągają średnią wysokość 1 metra. Plon, jaki można uzyskać to około pół kilograma na metr kwadratowy.

Możesz również sama wypróbować, wystarczy całkowicie legalnie kupić nasiona w tym miejscu.

Czym charakteryzuje się roślina z nasion Lemon Haze?

Rośliny konopi Lemon Haze to nisko rosnąca odmiana konopi, znana z silnego cytrynowego zapachu i faktu, że kwiaty są duże. Wszystkie części rośliny pokryte są włoskami, które mogą pomóc tę roślinę entuzjastom. Niższa wysokość rośliny oznacza, że wymaga ona mniej światła słonecznego niż inne odmiany dla optymalnego wzrostu, co jest idealne do uprawy w pomieszczeniach.

Konopie tego rodzaju to bardzo popularna odmiana konopi. Ma słodko-kwaśny smak. Najlepszym sposobem na cieszenie się jej walorami jest zwijanie jej w papier i konsumpcja.

Comments are closed.