Rzęsy marzeń

Grube, długie, a także zdrowo i lśniąco wyglądające rzęsy są marzeniem wielu Pań. Szczególnie tych, których natura nie obdarzyła zbyt hojnie w tym zakresie.

Często stosowanym, lecz mającym tylko doraźne znaczenie, sposobem jest podkreślanie wyglądu rzęs przy pomocy tuszu. Nie zmienia to jednak ich pierwotnego stanu, a po długotrwałym używaniu może wręcz doprowadzić do ich dodatkowego osłabienia.

Dobrym pomysłem przy takich problemach będzie więc zastosowanie kuracji wzmacniającej. Służy do tego sprawdzona odżywka xlash do rzęs. Aplikowana na rzęsy w sposób identyczny jak tusz, różni się od niego nie tylko wyglądem i konsystencją, lecz również wywoływanym efektem. Odżywka sama w sobie nie nadaje bowiem koloru i nie wydłuża rzęs, stymuluje jednakże włosy je tworzące do autoregeneracji i wzrostu.

Jej działanie jest więc długofalowe i takie także są jej efekty. Jeśli więc oczekujemy natychmiastowej poprawy po kilkukrotnym użyciu odżywki to się rozczarujemy. Efekt będzie zauważalny najwcześniej po tygodniu, ale najczęściej po kilkunastu dniach stosowania. Włos bowiem musi zacząć się rozwijać i wzmacniać swoją strukturę. Odżywka nie zastępuje więc tutaj natury, pobudza ją jednak do działania, stymulując regenerację włosów i ich wzrost.