Rękawica kessa

kessaaDo jednych z najbardziej odprężających zabiegów na ciało należy peeling. Wykonujemy go delikatnie masując całe ciało okrężnymi ruchami, używając do tego specjalnych, określonych produktów kosmetycznych. Wiele kobiet, w trakcie tego peelingu, który ma dogłębnie oczyścić skórę ciała i zebrać martwy naskórek, używa rękawicy Kessa. To produkt, który kompletnie odmienił oblicze regularnego peelingu i sprawia, że skóra jest niezwykłe gładka i przyjemna w dotyku.

Nowe oblicze peelingu ciała

Rękawica Kessa Organeo do Peelingu daje tak niesamowite efekty, które są nieporównywalne do tych, jakie osiąga się przy zachwalanych peelingach kawowych i cukrowych.
Kupując ten produkt kosmetyczny, możemy mieć gwarancję, że będzie nam służył przez długie lata. Zawdzięczamy to wysokiej jakości materiału i staranności wykonania, którą cechuje się ta innowacyjna rękawica.
Ta wychwalana i rekomendowana przez kobiety rękawica doskonale współpracuje z czarnymi mydłami i nawilżającymi glinkami.
Po takim zabiegu, skóra jest już przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji – czyli aplikacji ulubionego balsamu, mleczka lub olejku do ciała. W tej kwestii możemy sięgnąć po produkty, które najlepiej spełniają nasze oczekiwania.