Modne Kolczyki w 2014

Wszystkie lubimy być modne. W tym celu decydujemy się na noszenie niekoniecznie wygodnych butów czy ubrań, które nie pozwalają na w pełni komfortowe ruchy. Innymi słowy, jesteśmy gotowe do poświęceń tylko po to, aby być modną. Chętnie decydujemy się także na dodatki typu wisiorki, kolczyki, bransoletki, torebki…
modne kolczyki
A jakie są modne kolczyki 2014? Najmodniejsze kolczyki tego sezonu to te długie, wiszące… Trudność jednak polega na dobraniu odpowiedniego fasonu do twarzy.

Wiszące kolczyki świetnie podkreślają smukłą, łabędzią szyję, zwłaszcza, jeżeli jesteśmy posiadaczką krótkiej fryzurki bądź najlepiej czujemy się w gładko związanym kucyku.

Warto jednak pamiętać o tym, aby nie przesadzić. Wiszące kolczyk – jako modne kolczyki 2014 – nie lubią towarzystwa. Innymi słowy, ubierając długie kolczyki najlepiej byłoby zrezygnować z naszyjnika czy bluzki z wieloma ozdobami.

Najlepszą opcją jednak jest zdrowy rozsądek. Stare porzekadło mówi: nie to ładne, co ładne, lecz co się komu podoba. Podobnie jest z modą. Nie ma sensu nosić długich kolczyków, jeżeli nie czujemy się w nich komfortowo.

kolczyki

modnekolczyki2

One thought on “Modne Kolczyki w 2014”

  1. Te kolczyki z pierwszego zdjęcia są na prawdę genialne. Co do porady, ostatni akapit jest genialny „zdrowy rozsądek” pierwszy blog który mówi prawdę 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.