Modele jeansów damskich

jeansydamskieW odpowiedni na zróżnicowane budowy ciała kobiet, obecnie w sklepie internetowym Yups.pl jeansy damskie znajdziemy dziesiątki fasonów jeansów damskich. Czym różnią się one między sobą?

Rurki
Często oznaczane także jako „slim” i „skinny”. To jeansy niezwykle dopasowane do sylwetki, idealnie do niej przylegające. Ich nogawki zwężają się ku dołowi, najlepiej prezentują się na kobietach o długich oraz szczupłych nogach.

Bootcut
Jeansy damskie o tym kroju są raczej dopasowane w udach (ale nie obcisłe!), natomiast na poziomie łydek cechują się lekkim rozkloszowaniem. Nie jest jednak ono tak szerokie jak w dzwonach. Świetnie sprawdzą się u pań o bardziej masywnej budowie kończyn dolnych, wyrównując proporcje.

Boyfriendy
To spodnie, które mają wyglądać jak gdybyśmy podkradły je z szuflady naszego mężczyzny. Są luźne, nawet odrobinę wiszące. Ich specyfika pozwala na skuteczne zatuszowanie wszelkich mankamentów kształtu nóg. Będą czuły się w nich dobrze zwłaszcza chłopczyce lub panie, którym podoba się weekendowy i niezobowiązujący look.

Biodrówki
Mogą współistnieć z każdym z powyższych typów. Ich jedyną cechą charakterystyczną jest obniżony stan. Dozwolone tylko i wyłącznie u szczupłych pań, mogą optycznie skrócić nogi, a nawet je pogrubić.