Makijaż wieczorowy

Makijaż to nieodzowny element wyglądu współczesnej kobiety. Nie wyobrażamy sobie wyjść bez niego do pracy, sklepu, na spotkanie z przyjaciółki, o randce już nie wspominając. Oczywiście rożni się w zależności od miejsca, okazji. Inaczej będzie wyglądał makijaż dzienny, kiedy idziemy do pracy, powinien być bardziej stonowany i delikatniejszy niż ten wieczorny.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy ma to do siebie, że pozwala nam na większą dowolność, możemy przy jego okazji zaszaleć z tuszem, kolorem cieni a nawet eyelinerem. To co nie bardzo przystoi w dzień, wieczorem sprawdza się doskonale, Nie musimy ograniczać się w liczbie kolorów, nie musimy rezygnować z ulubionym ciemnych cieni lub makijażu w stylu „smoky eye”. Nie obowiązuje też zasada, że mocniejsze oko to delikatniejsze usta i na odwrót. Tu połączenie naszej ulubionej czerwonej szminki i czarnego eyelinera nikogo nie zdziwi.

makijaz wieczorowy

Wybierając się na imprezę możemy sobie pozwolić jeszcze na brokat i inne świecidełka, których używanie w dzień zupełnie mija się z celem. Jedyna zasada która pozostaje niezmienna to nasze dobre samopoczucie i by makijaż pasował do naszej urody i stroju;) Wszystko inne jest dozwolone. Także nie bójmy się eksperymentów, wieczór to najlepszy czas by zabłyszczeć..