Idealne kolczyki srebrne

Prawdziwa kobieta powinna mieć co najmniej jedną parę klasycznych, srebrnych kolczyków. Z łatwością znajdziemy też kobiety, które mają ogromnego hopla na punkcie tej biżuterii. Mimo wszystko warto wiedzieć, jakie modele wiodą prym na światowych wybiegach.

Ponadczasowe kolczyki srebrne

Kolczyki srebrne Marko.pl są jednymi z najstarszych i najczęściej wybieranych ozdób. Znano je i stosowano już w starożytnym Egipcie. Dzisiaj można je stosować praktycznie na całym ciele- również w miejscach intymnych. Miliony kobiet na całym świecie nosi kolczyki do codziennych stylizacji. Mnogość form, kształtów i kolorów pozwala jak najlepiej dopasować ten element ozdoby do codziennej stylizacji.

Zawsze warto mieć jedną ponadczasową kolekcję kolczyków srebrnych. Powinny być dopasowane do koloru naszej skóry, włosów oraz codziennej stylizacji. Dobrze jest również zastanowić się nad tym jaką funkcję powinny pełnić kolczyki. Jeśli potrzebne są nam kolczyki rozświetlające to idealnie sprawdzą się właśnie kolczyki srebrne.

Kolczyki a kształt twarzy

Posiadaczki twarzy owalnej powinny postawić na geometryczne wzory- trójkąty i srebrne kwadraty będą idealne. Dzięki nim nasza twarz nabierze bardziej wyrazistych rysów. Z kolei posiadaczki trójkątnej twarzy powinny postawić na krótki kolczyki. Szkoda bowiem aktualna moda obejmuje głównie kolczyki XXL. Panie o ostrych, kwadratowych rysach powinny wybierać srebrne kolczyki w kształcie okręgów. Najmodniejsze duże i wyraziste kolczyki sprawdzą się przy okrągłej twarzy.