Czy warto wykonywać manicure hybrydowy?

Coraz więcej kobiet korzysta z możliwości wykonania manicure hybrydowego. Na czym polega zabieg oraz czy naprawdę warto go wykonywać?

Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru, manicure żelowego lub akrylowego. Utrzymuje się ok. 2 tygodni. Polega on na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego, a każda z wymienionych warstw jest utrwalana pod lampą UV. Zabieg ten najlepiej jest wykonywać w renomowanym i cenionym salonie kosmetycznym. Dobrymi przykładami mogą być tu choćby zabiegi hybrydowego manicure w EasyWaxing.

kobiece dłonie z pięknymi paznokciami

Czy warto wykonywać taki zabieg?

Każda kobieta pragnie, aby jej dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie. Obecnie na rynku można się spotkać z wieloma różnymi sposobami zdobienia paznokci. Jedną z nich jest właśnie manicure hybrydowy, który pozwala cieszyć się nienagannym efektem nawet przez okres dwóch tygodni. Jest to bardzo wygodne, jednak przy dłuższym stosowaniu tego rodzaju zdobienia paznokci może okazać się, że kobiece paznokcie są nieco bardziej osłabione. Ponadto hybryda może również przyczyniać się do rozdwajania paznokci, dlatego we wszystkim należy zachować zdrowy rozsądek.