Ciekawa biżuteria z modeliny

Czym to jest modelina i dlaczego jest tak bardzo popularna? Modelina jest to po prostu specjalna masa plastyczna, którą można kształtować wobec własnych upodobań, poza tym jest ona dużo bardziej plastyczna od samej plasteliny. Zastyga dopiero po pewnym czasie, dzięki czemu możemy wyczarować z niej przeróżne kształty i figury, a potem używać wykonanych przez nas przedmiotów do codziennego użytku.

ciekawa bizuteria z modeliny

Oczywiście nie są one tak bardzo trwałe, jak te wykonane z nieco bardziej stałych i mocniejszych materiałów, jednakże możemy mieć pewność, że dobrze przygotowane posłużą nam na naprawdę bardzo długi okres czasu.

Co możemy wykonać z modeliny? Ze wspomnianego wyżej materiału możemy wykonać naprawdę wiele rzeczy, a jednymi z takich przedmiotów są kolczyki z modeliny. Nie są one bardzo trudne w stworzeniu, jedyne, czego potrzebujemy, to oczywiście sama modelina w wybranym przez nas kolorze oraz krótki internetowy kurs na temat samego wykonania ich.

ciekawa bizuteria z modeliny 2

A co jest modne, jeśli chodzi o biźuterię z modeliny? Oczywiście wybór należy tylko do nas i to my na końcu zdecydujemy, co chcemy nosić, ale ostatnio bardzo popularne są wszelakiego rodzaju owoce, a nawet tak zwane motywy warzywne, czy też loga Twojej ulubionej drużyny. Do tego standardowe serduszka, słodkości, małe zwierzątka, a nawet stwory z Ulicy Sezamkowej, czy też innego rodzaju programu dla dzieci. A jeśli wolimy coś prostszego na początek, to zawsze możemy wykonać po prostu równie popularną gwiazdkę, lub też w jakiś sposób dobrze ozdobione kółeczko.